Posty: 13

PostWysłany: Czw 14:17, 03 Wrz 2009    Temat postu: Hokej na lodzie

POLSKA 3–4 FRANCJA
2.09.09 środa, hokejowy sparing, Toruń.

Na hali TKH typowo piknikowa atmosfera. Tylko podczas drugiej tercji doping prowadzi około 20 osobowa grupa dzieciaków kibicujących na co dzień miejscowym hokeistom. Nie wiszą żadne flagi, wśród widzów widoczne szale Polski i TKH. W sumie mecz oglądało ponad 1000 kibiców!
Obserwowali oni szybki, ciekawy mecz, w którym padło sporo bramek. Po drugiej tercji było 2-2, w 3 na prowadzenie wyszli Francuzi lecz w 55 minucie i 28 sekundzie Laszkiewicz doprowadził do wyrównania.
Regulaminowy czas gry nie przyniósł więc rozstrzygnięcia i potrzebna była dogrywka. Grano 5 minut po 4 zawodników + bramkarz. Polacy nacierali na bramkę grającej w hokejowej Elicie Francji lecz zabrakło skuteczności. Po 65 minutach gry nadal było 3-3. Rzuty karne – to był dopiero dramat. Nie potrafiliśmy strzelić…ani jednego. Jeden raz trafili rywale i to oni wygrali pierwszy sparing 4-3. Katem reprezentacji Polski okazał się występujący na co dzień w…Zagłębiu Sosnowiec Teddy DaCosta, który wykorzystał decydujący o wyniku rzut karny. Warto dodać, że żabojady nie grały w najlepszym składzie.

RZUTY KARNE NA VIDEO W SUPER JAKOSCI DO POBRANIA: [link widoczny dla zalogowanych]

Dzisiaj kolejny sparing z Francją, w przeciwieństwie do wczorajszego meczu będzie transmisja w TVP Sport.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.legiavideo.fora.pl Strona Główna -> Sporty zimowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)