Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 39

Skąd: Chynów

PostWysłany: Czw 22:02, 06 Sie 2009    Temat postu:

Sad Crying or Very sad Evil or Very Mad a było tak blisko Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Najlepszy mecz Legii od czasów zdobycia mistrzostwa Polski. Niestety Broendby mieli dwa rzuty rożne które wykorzystali. Wynik 2:2 choć powinniśmy to wygrać bo okazji do tego było przynajmniej trzy.
"Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze" Evil or Very Mad Crying or Very sad

(L)abud

Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 43

Skąd: Twierdza Breslau

PostWysłany: Czw 22:07, 06 Sie 2009    Temat postu:

Ponoc Legia grala dobry mecz i z tego powodu jestem zaskoczony. Broendby to nie frajerzy i z kelnerami nie przegrywaja.

Trochę się rozpiszę bo przeanalizowałem grę poszczególnych graczy Legii i:
Iwański? Strzelił karnego no i co? Inne stałe fragmenty gry w jego wykonaniu wyglądały tragicznie. Jak można strzelać na bramkę z odległości 40 metrów?!
Rybus: O tym to k***a szkoda gadać....
Rzeźniczak: Pamiętam jak śmiałem się razem z PSZ z mojego małego psa jak potykał się o nogi podobnie jak Rzeźnik. Pies już o nogi się nie potyka, Rzeźniczak odwrotnie.
Giza: Totalnie bez formy.
Kiełbowicz: Ten dziad jeszcze gra?!
Ten zespół z Danii spokojnie był w zasięgu Legii. Niestety ci co zawalają w ważnych momentach nie odstąpili od tej reguły i tym razem. Zajebiście podobała mi się gra Mięciela z Rogerem. To jedyni z jedenastki, którzy nie powinni dostać opierdolu.

lucho_83

Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 36

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22:56, 06 Sie 2009    Temat postu:

No cóż jak się w ciągu 3 sekund 4 razy trafia w obrońców stojących na lini bramkowej to o czym tu mówić...?

Machnas

Posty: 93

PostWysłany: Pią 9:21, 07 Sie 2009    Temat postu:

Według mnie Rzeźniczak był najlepszy na boisku. Biegał od pola karnego do pola karnego. Celnie podawał z pierwszej piłki, wychodził na pozycje, szukał gry, był najjaśniejszą postacią tego spotkania.

PSZ

Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie 11:29, 09 Sie 2009    Temat postu:

Jak dla mnie najgorszą postacią tego spotkania był....Urban.
Dlaczego on nie może przeprowadzić zmian w 70 minucie? Albo 65? Tylko jakaś 83. Tak na pewno ktoś w ciągu 5 minut wejdzie w rytm meczowy.
Giza??? Grał dobrze to że marnuje takie setki to już wiadomo od dawna ale potrafi być tam gdzie powinien....normalnie nikt by nie ruszył swojego tyłka po te piłki (szczególnie Roger).

Poza tym jak można Iwańskiego ustawić jako DM i się dziwić że słabo zagrał. Może jeszcze ustawmy Rzeźnika na atak i się zastanawiajmy dlaczego tak słabo gra.

Przy drugiej bramce jak dla mnie zawalił Mucha. Strzał z kartofla z 30 metrów ledwo co paruje....( nie zmienia to faktu że pierwszy mecz na wyratował)

Machnas

Posty: 93

PostWysłany: Nie 15:25, 09 Sie 2009    Temat postu:

PSZ napisał:

Zgadzam się w 100%. Zmiany powinny być najpóźniej w 70 minucie, bo wynik był niekorzystny. Urban zaspał na ławce na całej linii. Paluchowski miał tylko jedną akcję przez kilka minut. Podejrzewam, że przed 20 minut byłby wstanie pokonać bramkarza rywali.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.legiavideo.fora.pl Strona Główna -> Mecze Legii Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)