PostWysłany: Wto 21:01, 21 Lip 2009    Temat postu: Pogoń Szczecin

Wszystko o naszej zgodzie ...

Machnas

Posty: 93

PostWysłany: Pon 10:09, 27 Lip 2009    Temat postu:

1 sierpnia o 20.10 w TVP Sport można będzie obejrzeć mecz Pogoni z GKSem Katowice w pierwszej kolejce 1 ligi.

Krawczyq

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 8

Skąd: z Nienacka...

PostWysłany: Nie 10:36, 02 Sie 2009    Temat postu:

Bardzo dobry początek rozgrywek I. Ligii dla Szczecinian odnieśli pewną wygraną 3-0, poniżej znajduję się link do skrótu tego meczu ze sportowej niedzieli:

credit: allgoals.pl

Ostatnio zmieniony przez Krawczyq dnia Nie 20:58, 09 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Machnas

Posty: 93

PostWysłany: Nie 10:52, 02 Sie 2009    Temat postu:

Oglądałem druga połowę. Mecz był bardziej emocjonujący niż te z 1 kolejki ekstraklasy...

(L)abud

Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 43

Skąd: Twierdza Breslau

PostWysłany: Nie 13:06, 02 Sie 2009    Temat postu:

Tez ogladalem II czesc i zgodze się z Machnasiem. Mecz byl emocjonujący, z fajnymi akcjami i naprawdę ladnymi bramkami (Petasz Smile).

Machnas

Posty: 93

PostWysłany: Nie 13:31, 02 Sie 2009    Temat postu:

Petasz lepiej strzela z dystansu niż nasi najlepsi piłkarze... Ma idealne ułożenie nogi i sylwetki do strzału. Coś on długo nie zagrzeje w Pogoni Smile

(L)abud

Posty: 43

PostWysłany: Nie 17:22, 02 Sie 2009    Temat postu:

Moglaby się nim Legia zainteresowac. Mysle, ze przy dobrym treningu moglby powalczyc o miejsce w skladzie z Rybusem. No ale nie podniecajmy się nim zbytnio. Zagral dopiero jeden mecz, ma jeszcze szanse zasluzyc sobie na miano "wiecznego talentu". Nie zycze mu tego, bo grac umie.

(L)abud

Posty: 43

PostWysłany: Wto 23:21, 11 Sie 2009    Temat postu:

PP: Kotwica Kołobrzeg d. 5-7 Pogoń Szczecin
Dogrywka była potrzebna do wyłonienia zwycięzcy w meczu Pucharu Polski pomiędzy Kotwicą a Pogonią. Do niedawna sympatyzujące ze sobą kluby zmierzyły się w Kołobrzegu, a fani obejrzeli grad bramek. Prowadzenie objęli gospodarze w 9. minucie spotkania. 6 minut później Josef Petřík doprowadził do wyrównania. Później zupełnie niespodziewanie do bramki Radosława Janukiewicza strzelała Kotwica - w pierwszej połowie Gracjan Szymański wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po zmianie stron Misztal i Frączczak doprowadzili do wyniku 4-1. W tym momencie chyba nikt nie spodziewał się, że "Portowcy" jeszcze się podniosą. A jednak. Krzysztof Przytuła w 69. minucie, Piotr Dziuba w 75. doprowadzili do stanu 3-4. Minutę przed końcem Urbańczyk strzelił bramkę dla ekipy z Kołobrzegu i wydawało się, że jest już pozamiatane... Tymczasem w ostatniej minucie Kazadi strzelił bramkę kontaktową, a w doliczonym czasie gry Rogalski doprowadził do remisu 5-5 i sędzia musiał zarządzić dogrywkę!
W niej do siatki trafiali już tylko szczecinianie. W 99 minucie Prędota po raz pierwszy tego dnia wyprowadził Pogoń na prowadzenie, a minutę przed końcem dogrywki Piotr Dziuba ustalił wynik meczu na... 7-5.

LL

Awans cieszy, ale 5 goli w plecy niekoniecznie. Na dluzsza mete nie ma co sie przejmowac PP. Wazne, aby uciulac dobry wynik w lidze.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.legiavideo.fora.pl Strona Główna -> Zgody Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)